В Києві 137 га землі піде під ландшафтний заказник «Озеро Тягле»

«Озеро Тягле» на Дарниці

У столиці планують створити ландшафтний заказник місцевого значення «Озеро Тягле». Відповідний проект рішення у вівторок, 21 травня, підтримала постійна комісія Київради з питань містобудування, повідомили у Київраді


«Прийняття даного рішення сприятиме оздоровленню довкілля, поліпшенню екологічного і санітарного стану, зростанню туристичного потенціалу Києва, а також розширенню рекреаційних зон для відпочинку киян та гостей столиці. Крім того, озеро Тягле має велике рекреаційне значення, оскільки знаходиться впритул до багатоповерхової забудови житлових масивів Осокорки та Позняки у Дарницькому районі», — зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко.

Передбачається оголосити ландшафтним заказником природну територію озера Тягле та прибережену захисну смугу навколо нього площею 137 га у Дарницькому районі Києва. Це забезпечить належні умови для збереження цінних природних комплексів рослинного та тваринного світу заплави Дніпра на лівобережжі столиці. Велику площу цієї території займають піщані луки. 

Документ планують розглянути на одному із пленарних засідань Київради.

Джерело: ukrinform.ua

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *