Уряд виділив 150 млн грн для шкіл – Гриневич

Дітям побудують спортмайданчики

Держава інвестує 150 млн гривень для розбудови спортивних комплексів при школах. Про це йдеться у відповідній постанові.  

 Гроші підуть на будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт нинішніх спортивних залів, плавальних басейнів, стадіонів тощо.


«Будівництво та ремонт об’єктів відбуватиметься на засадах співфінансування, як і більшість наших субвенцій. Отже, для закладів, розташованих у місті Києві, містах обласного значення чи тих, що управляються на рівні області, державний бюджет покриватиме не більш як 70% відсотків витрат. До 90% від вартості проекту держава може профінансувати для закладів, розташованих у районах та в ОТГ. Водночас для шкіл, які знаходяться у селах (селищах), що мають статус гірських населених пунктів, та в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, держава може покрити до 95% витрат на будівництво спорткомплексів», — пояснила Міністр освіти і науки  Лілія Гриневич.

Отримати кошти зможуть:

—        опорні заклади освіти;

—        заклади загальної середньої освіти, розташовані у сільській місцевості з контингентом не менш як 100 учнів;

—        заклади загальної середньої освіти, розташовані у міській місцевості з контингентом не менш як 300 учнів.

Протягом наступних 30-ти днів облдержадміністрації мають направити до МОН клопотання з пропозиціями об’єктів. Розглядатиме їх спеціально створена комісія. Передбачено, що комісія діятиме публічно.

Джерело: kmu.gov.ua

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *