Український бізнес обійдеться без російської нафти — Гройсман

Гройсман розповів про санкції РФ

З 1 червня Росія може припинити або обмежити постачання в Україну нафтопродуктів і вугілля. Це не становить проблем для української енергетики та ринку світлих нафтопродуктів. Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив в інтерв’ю журналістам.

«Щодо світлих нафтопродуктів…, щодо енергетичного вугілля ми взагалі не бачимо проблем», — сказав глава уряду.

Прем’єр наголосив, що уряд працює з усіма учасниками ринку, з виробниками та імпортерами для того, щоб мінімізувати будь-який негативний вплив.

«Стосовно коксівного (вугілля) триває робота… Щодо дизельного пального, газу є питання, з якими ми сьогодні працюємо і мінімізуємо будь-який негативний вплив», — сказав Гройсман.

Він наголосив, що диверсифікація та енергетична незалежність для країни має ключове значення, і такі стратегічні завдання поставлено в усіх секторах паливно-енергетичного комплексу країни, зокрема в атомній енергетиці та на ринку природного газу.

«Зрозуміло, що завжди хочеться швидше — і це важливе питання, яке наразі стоїть перед Національною компанією «Нафтогаз України», — додав український прем’єр.

Як повідомлялося, згідно з постановою уряду РФ від 18 квітня, постачання вугілля, нафти й нафтопродуктів в Україну з 1 червня цього року здійснюватимуться лише на підставі дозволів, виданих російським Мінекономрозвитку.

Як повідомляв Build Portal, Україні створена перша мережа енергоефективності виробників будматеріалів, яка зменшує «залежність» українських підприємців від імпортованих газу, нафти та вугілля.

Джерело: epravda.com.ua

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *