У Мін’юсті назвали основну причину рейдерських захоплень в Україні

Причини рейдерства

В 90% випадків рейдерства їх першопричиною є певні корпоративні конфлікти, тому випадки, коли захоплення відбувається без жодної передісторії є одиничними і, скоріше, виключенням з правил. Про це перший заступник Міністра юстиції Олена Сукманова сказала під час зустрічі із представниками бізнесу Сумщини в рамках робочої поїздки в Сумську область.

«Зазвичай рейдерське захоплення — це наслідок певної старої історії, коли було закладено основу для конфлікту. У своєму професійному досвіді я ще не зустрічала випадків, коли у когось дійсно щось відрейдерили, як кажуть, на рівному місці. У 90% випадків за атакою стоїть певний корпоративний конфлікт чи наявність боргів», — сказала Олена Сукманова.

Олена Сукманова зазначила, що велику практичну роботу по захисту інтересів бізнесу робить Антирейдерська комісія Мін’юсту.

«Лише у минулому році комісія задовольнила понад 400 скарг, скасувавши незаконну реєстрацію майже 6 тисяч гектарів землі та понад 100 тисяч квадратних метрів нерухомості», — сказала вона.

Джерело: прес-служба Міністерства юстиції України

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *