У Львові старе трамвайне депо перебудують на креативний простір (ФОТО)

Інвестор вкладе 30 млн грн в реконструкцію будівель.

ЛКП «Львівелектротранс» та ТОВ «Лем Стейшн» підписали інноваційний договір на створення у старому трамвайному депо на перехресті вул. Вітовського та Сахарова креативного простору Lem Station. Про підписання договору заявив в.о. начальника управління інвестицій та проектів Львівської міськради Роман Старецький.

«Новому етапу життя трамвайного депо бути. Інноваційно-креативний простір постане на базі трамвайного депо на вул. Вітовського-Сахарова та передбачає зони для стартапів, ІТ, громадських подій воркшопів, винахідництва, центрів для навчання, парковий та студентський простір, лабораторії для наукових розробок, новий громадський простір та багато іншого цікавого і дуже корисного. З нетерпінням чекаємо активної фази реалізації цього проекту», – повідомив Роман Старецький.

Згідно з документом, ТОВ «Лем стейшн» отримає на 50 років в оренду приміщення старого трамвайного депо площею близько 4,9 тис. м2. Ще одну з будівель площею 454 м2, розташовану за адресою вул. Братів Тимошенків, 4 інвестор має отримати в оренду лише після завершення судів між мерією і приватною компанією, які тривають щодо права власності на цю будівлю.

Водночас інвестор має вкласти щонайменше 30 млн грн в реконструкцію будівель старого депо, створити інноваційно-креативний простір у реконструйованих приміщеннях, облаштувати прилеглу територію, прокласти необхідні інженерні мережі, але при цьому «забезпечити збереження зовнішнього об’ємно-просторового вигляду будівель та споруд».

Реконструювати всі отримані в оренду будівлі ТОВ «Лем стейшн» має протягом чотирьох років після отримання всіх необхідних дозволів.

Джерело: zaxid.net

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *