«U-LEAD з Європою» шукає нових учасників програми зі створення сучасних ЦНАП

Створити або модернізувати ЦНАП

Триває 3-й раунд однієї з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України в рамках реформи децентралізації — програми «U-LEAD з Європою». Дедлайн подачі — 31 січня 2019 року.

До 31 січня органи місцевого самоврядування можуть подавати заявки на створення нових сучасних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) або модернізацію існуючих.

“До 31 січня триває прийом заявок на участь у конкурсі на отримання техдопомоги за Програмою «U-LEAD з Європою». Створити або модернізувати ЦНАП вам допоможе європейський партнер «U-LEAD з Європою», — написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

У рамках конкурсу буде відібрано до 150 учасників. Допомога буде фахова та матеріальна. Для цього конкурсантам необхідно надати придатне приміщення для розміщення ЦНАП і у разі проходження конкурсу їм буде надана допомога у:

  • налаштуванні ефективної роботи центру;
  • дизайні приміщення;
  • закупівлі меблів, необхідного обладнання та офісної техніки;
  • програмного забезпечення;
  • навчання персоналу;
  • мобільного ЦНАП.

Наразі в рамках програми в Україні вже створено 26 ЦНАП та протестовано різні моделі надання адмінпослуг. “Наша спільна мета — підтримка створення та модернізації 600 ЦНАП до 2020 року. І я впевнений, що спільними зусиллями з нашими міжнародними партнерами, фахівцями та за активної участі громад ми її досягнемо”, — додав Парцхаладзе.

Джерело: прес-служба Лева Парцхаладзе

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *