Цікаве: з’явилась онлайн-гра про життя в «панельці»

Симулятор життя в «панельці»
У березні московський поет Ілля Мазо випустив комп’ютерний симулятор про життя у квартирі в панельному будинку.

Гра ШХД: ЗИМА, створена у співпраці з розробником Олександром Ігнатовим, — частина арт-проекту Іллі Мазо, який засновано навколо збірки віршів.

Гра не має сюжету і мети, в ній можна лише тинятись квартирою, під’їздом та вийти на засніжену вулицю. Залишити локацію не можна, існування в ній не має сенсу.

Гравець має такі опції: послухати, як шипить зламане радіо, винести сміття, приготувати їжу, дійти до зачинених продуктових кіосків. Інших персонажів немає. Атмосферу безнадійності посилюють ніч, сніг, тьмяне освітлення, гудіння холодильника тощо.

У магазині Steam, де продається гра, такі відгуки:

  • Скрізь розкидано недопалки, а покурити не можна WTF, я не можу зварити собі супця? Мені довелося дуже довго бити картоплину і кочан капусти ножем, поки вони каталися по всій кухні: Кросівок у мікрохвильовці не чорніє, а розігріті пігулки і лампочка потішили.
  • Граю в симулятор життя в панельці, живучи в панельці. Чекаю на VR-версію, щоб виходити з реальності в реальність.
  • Виніс телевізор у двір, сидів з ним на качелях, дивився на сніг. 10 неналаштованих каналів із 10.
  • Спробував поцупити кросівки у сусіда. Переліз до нього на балкон, а у нього в квартирі порожньо і кросівки до підлоги прибиті.

ШХД: ЗИМА є в російськомовній та англомовній (під назвою Itʼs Winter) версіях. Для гри потрібна операційна система Windows. Коштує 170 гривень (зі знижкю до 14 березня — 133 гривні).

Джерело: Хмарочос

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *