Трасу Одеса–Київ «закатають» в бетон та назвуть «автобаном»

М-05 стане автобаном
Трасу М-05 Київ–Одеса перетворять на автобан. Про це повідомляє керівник «Укравтодору» Славомір Новак.

Він розповів, що в межах Кропивницької, Одеської та Миколаївської областей трасу М-05 Київ–Одеса ремонтуватимуть у цементобетоні.

«Кілька днів тому мені вдалося переконати наших колег з Європейського інвестиційного банку, щоб все наступне кредитне фінансування, яке ми отримаємо, було спрямоване саме на дорогу М-05 Київ – Одеса, аби за кілька років мати повноцінний автобан», – повідомляє чиновник у себе на сторінці.

Укравтодор також звітує, що розпочато ремонт ділянки М-05 у Черкаській області. Там буде відремонтовано половину найбільш проблемної частини – між Жашковом та Уманню. Її протяжність становить 15 кілометрів.

Повідомляється, що на відрізку Київ–Біла Церква закінчують капітальний ремонт. До жовтня мають бути завершені роботи на ділянці Біла Церква–Одеса. В цілому ж ділянки на цьому відрізку використовуються з пропущеними термінами планових ремонтів.

Укравтодор продовжить ремонт моста через Хаджибейський лиман, який було призупинено в 2008 році. За словами Новака, з переможцем тендеру вже підписано контракт.
Дорога М-05 не ремонтована на багатьох ділянках з 1970-80-х років. Капітальний ремонт проводиться коштом Дорожнього фонду, ЄБРР та ЄІБ.

Нагадаємо, рік тому на трасі М-05 провели аварійний ремонт. Раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що якісний капітальний ремонт розпочнуть 2018 року і він триватиме 2-3 роки.

Раніше, Build Portal публікував фотозвіт, як проходить будівництво траси Київ-Дніпро.

Джерело: hmarochos.kiev.ua 

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *