Призначено очільника «Укрзалізниці»

Рішення про призначення підтримали без заперечень

Головою правління «Укрзалізниці» став Євген Кравцов, який досі виконував обов’язки глави правління цього держпідприємства. Відповідне рішення прийняв на своєму засіданні Уряд України.

В ході обговорення питання прем’єр Володимир Гройсман зазначив, що рішення про призначення Кравцова підтримала незалежна наглядова рада АТ «Укрзалізниця». Пізніше на засіданні виступив її голова Шевки Аджунер зі словами на підтримку Кравцова.

Гройсман також підкреслив, що УЗ повинна залишатися державною компанією. У новій стратегії її розвитку він закликав прописати оновлення рухомого складу, електрифікацію і поліпшення якості послуг. «Не розумію, як така компанія, як «Укрзалізниця» може бути збитковою?», — сказав прем’єр.

В Україні запровадили нові технології збору сміття

Рішення про призначення Кравцова було підтримано без заперечень.

Нагадаємо, Кравцов був призначений виконуючим обов’язки голови правління УЗ в серпні 2017 року. До нього цю посаду обіймав поляк Войцех Балчун. До роботи на посаді в. о. голови правління УЗ Кравцов працював першим заступником міністра інфраструктури та головою наглядової ради «Укрзалізниці».

Джерело: 112.ua

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *