Парцхаладзе назвав топ-5 міст де найбільший дефіцит шкіл

Де по Україні шкіл найменше?

Мінрегіон проаналізував матеріали містобудівної документації на місцях. За результатами аналізу найбільший дефіцит шкіл — у Рівному, Чернігові, Луцьку, Тернополі та Києві.


«Інформація для цього аналізу надавалася нам обласними адміністраціями і, на нашу думку, вона насправді є ще гіршою. І дані Інституту Освітньої Аналітики це підтвердили — аналіз закладів загальної середньої освіти показав, що проблема переповнених класів і шкіл з 2 змінами навчання існує в усіх обласних центрах України», — підкреслив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладз на своїй сторінці у Facebook.

Він відмітив позитив у зростанні темпів житлового будівництва в Україні, проте підкреслив важливість вирішення іншої проблеми — диспропорції між темпами будівництва житла та об’єктів соціальної інфраструктури: дитячих садків та шкіл.


«В Україні є 2 кардинально протилежні проблеми. У сільській місцевості — більшість шкіл є малокомплектними, з низьким рівнем освіти, де часто один вчитель викладає одразу декілька предметів. І 30% таких шкіл треба оптимізувати (саме тому з’явились опорні школи). У містах – катастрофічно не вистачає місць в школах та дитсадках, приблизно 50% з них переповнені (більше 27 дітей в класах), діти вчаться у 2 зміни (а буває, що і в 3!)» — наголосив заступник міністра.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *