«Київавтодор» оголосив тендер на проектування веломаршруту з Виноградара у центр

Очікувана вартість проектних робіт – 9 922 930 гривень

На початку нового року «Київавтодор» оголосив тендер на проектування веломаршруту з Виноградара у центр – найдовшого з трьох магістральних шляхів велоконцепції Києва. Це перший маршрут з концепції, на проектування якого оголошено конкурс.

Очікувана вартість проектних робіт – 9 922 930 гривень. Проектно-кошторисна документація має бути завершена до 31 грудня 2020 року.

Нагадаємо, на початку лютого 2018 року Київрада майже одноголосно ухвалила велоконцепцію Києва. Згідно з нею, до 2025 року в столиці мають прокласти 1 000 кілометрів велодоріжок та три магістральні веломаршрути, серед яких, крім маршруту Виноградар—Центр є Оболонь – Поділ – Центр та Солом’янка-Центр. Маршрут Виноградар—Центр є найдовшим, його протяжність становить 16,7 кілометра.

Головними завданнями концепції стануть: зниження транспортного навантаження на автошляхи, створення комфортного та безпечного середовища для розвитку велосипедного руху, зменшення рівня забруднення повітря, популяризація ідеї пересування містом на велосипеді.  

Джерело: hmarochos

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *