ДТЕК Ахметова придбає одразу два обленерго

До ДТЕК приєднаються «Одесаобленерго» і «Київобленерго»

Група ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова планує увійти в акціонерний капітал АТ «Одесаобленерго» і ПрАТ «Київобленерго». ДТЕК планує сконцентрувати 68,2949% акцій «Одесаобленерго» і 93,9978% «Київобленерго».

«Дані компанії є операторами системи розподілу в Одеській та Київській областях і не здійснюють діяльність з постачання електроенергії. Діяльність операторів системи розподілу є природною монополією і повністю регулюється НКРЕ», — йдеться в повідомленні компанії.

У повідомленні також йдеться, що 3 січня 2019 року ТОВ «ДТЕК Нафтогаз» (Україна) і NGR B.V. (Нідерланди) уклали договори купівлі-продажу акцій даних компаній.

Українцям через суд повернули завищені тарифи на газ без лічильників

«Договори укладені з відкладальною умовою та будуть завершені після отримання необхідних дозволів державних органів, включаючи узгодження антимонопольних органів», — заявили в компанії.

Майже 50% акцій «Одесаобленерго» належить групі VS Energy росіян Євгена Гінера, Михайла Воєводіна і Олександра Бабакова. 25% акцій перебуває у власності Фонду державного майна. Ще майже 10-ти відсоткова частка належить ПрАТ «Київобленерго».

Майже 94% акцій «Київобленерго» контролюється тією ж VS Energy.

Джерело: прес-служба ДТЕК 

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *