Долар в травні різко впаде — експерти

Прогноз на травень 

Курс долара в травні може опуститися до рекордної з минулої осені позначки, подешевшавши до 26 грн/дол США.

Такий прогноз озвучив аналітик Максим Пархоменко. За його словами, подолати планку в 26 грн/дол США. буде вкрай складно, проте загалом експерт упевнений: зміцнення гривні продовжиться.

Серед іншого, позитивно на ситуацію вплинули заяви новообраного президента Володимира Зеленського, який вже заявив про намір продовжити співпрацю з МВФ.


«Гривня має всі шанси для подальшого зниження до позначки 26 грн/дол США.. Але далі виникають певні ризики… Загалом до кінця місяця на фоні позитивних поточних тенденцій гривня має вагомі шанси дійти до 26 грн/дол США., але далі зміцнитися буде складно», – прогнозує аналітик.

В Україні в 2019 році середній курс долара становитиме 29,08 грн/дол США., йдеться в опублікованому Міністерством економічного розвитку і торгівлі консенсус-прогнозі.
Водночас у грудні американська валюта продаватиметься вже по 30,42 грн/дол США.. Так, у 2020 році середній курс буде 30,9 грн/дол США. (в грудні – 32 грн/дол США.), в 2021-му долар може подорожчати до 31,65 грн/дол США. (33,8 грн/дол США. у кінці періоду).

Джерело: obozrevatel.com

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *